Wil je de huidige Layer wijzigen met minder klikken? Wil je objecten naar een andere laag verplaatsen door eenvoudig een object op de doellaag te matchen? Zie dan hieer hoe de AutoCAD-goeroe Lynn Allen een aantal handige layer-trucs met je deelt. Hiermee ben je sneller klaar met je werk!
Ben je het beu om in te zoomen en uit te zoomen om de gewenste locatie in een tekening te vinden? Named Views zijn de oplossing! Hiermee kun je specifieke gebieden in uw tekeningen opslaan als weergaven en er direct heen springen
Eenvoudige metrische conversies met de AutoCAD Quick Calculator
We hebben het allemaal wel eens te maken met situaties waarbij we een soort conversie in onze tekeningen hebben moeten doen, zoals van metrisch naar inches of andersom.
We hebben het allemaal wel eens te maken met situaties waarbij we een soort conversie in onze tekeningen hebben moeten doen, zoals van metrisch naar inches of andersom.
Reiniginskenners.nl wil het gevelreinigingsbedrijf van de toekomst zijn. Lees hier hoe ze dat gaan doen.
Het gebruik van de 3D muis in een 3D Engineerings-omgeving levert ergonomische voordelen, financiele voordelen en tijdswinst op. Meer nog dan ik had verwacht. Daarnaast werk je met meer plezier, want je bent meer tijd bezig met je ontwerp en minder met "besturen" van je model.